• 1
 • 2
 • 3

Nové produkty

Boccia rampa Athletic Profi Alu-Steel

Odľahčená profesionálna rampa s oceľovou podstavou , hliníkovými dielmi a rýchloupínaním. Spĺňajúca medzinárodné kritériá podľa BISFed. Read More

Boccia rampa Athletic Profi Lite

Bočnice tejto rampy sú vyrobené z bukovej preglejky tak ako pôvodná Profi verzia, ale do bočníc sú vyrezané ovály na odľahčenie, čo rampu odľahčí približne Read More

Nová boccia prilba s tykadlom

Boccia prilba: vybavená novým tykadlom s kĺbom a remienkom pod bradu. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Kto sme

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Naším cieľom je spopularizovať šport boccia pre širokú verejnosť, nakoľko sme presvedčení, že boccia je veľmi prospešná pre mnohých zdravotne postihnutých ľudí – telesne, či mentálne, od detí až po seniorov a takisto je zaujímavou hrou pre zdravých ľudí.

Boccia umožňuje zúčastňovať sa skutočného súťažného diania – od slovenských súťaží, cez medzinárodné turnaje až po paralympiádu. U nás nájdete podporu pre vašu športovú kariéru.

Ponúkame vlastné výrobky – boccia rampy a iné pomôcky a doplnky k hre boccia. Sme distribútori výrobkov – hlavne boccia lôpt – dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa boccie nás neváhajte kontaktovať.

 

Leták boccia lopty Špeciálna ponuka

 

 

Nový produkt - Boccia SjoelenBoccia sjoelen kombinuje obidve hry – schoelen aj bocciu do jednej. Slúži na tréningové aktivity v boccii. Doska sa môže umiestniť na ľubovoľné miesto v interiéri telocvične alebo na boccia kurte. Novinka je dostupná na našom eshope, pre viac informácií o produkte navštívte https://shop.bashtosports.com/sk/ine-sporty/143-boccia-sjoelen.html

Pozrite si náš komický reklamný spot na boccia rampy Bashto Sports! :)

Blog

 • Návod na plnohodnotný život
  Naše vlastné slovenské športové vybavenie značky BASHTO SPORTS používajú ľudia so zdravotným postihnutím už v 30-tich krajinách sveta na 5-tich svetadieloch. Rúcame bariéry v názoroch, že ťažký zdravotný hendikep bráni ľuďom športovať.
  Čítať 19 krát Čítať ďalej...
 • OMD Regeneračný pobyt "Osviež svoje sily a záľuby" Čičmany 2019 Vyhodnotenie
  OMD Regeneračný pobyt "Osviež svoje sily a záľuby" Čičmany 2019 Vyhodnotenie V dňoch 4. až 8. augusta 2019 sa v priestoroch penziónu Bystrík v Čičmanoch uskutočnil 8. ročník akcie OMD Regeneračný pobyt "Osviež svoje sily a záľuby" Čičmany 2019, na ktorej sa účastníci venovali paralympijskému športu boccia. Podujatie je organizované klubom OMD Farfalletta Žilina v spolupráci s firmou BASHTO SPORTS a s podporou Mesta Žilina.
  Čítať 29 krát Čítať ďalej...
 • Polomský kotlík 2019
  Polomský kotlík 2019 V sobotu dňa 27. 7. 2019 sa v areáli futbalového ihriska v Gemerskej Polome uskutočnil ďalší ročník športovo kultúrneho podujatia "Polomský kotlík". Aj keď počasie tohoto roku úplne nevyšlo, účastníci podujatia mohli v sprievode dobrej hudby opäť zažiť množstvo zábavy a trochu rozhýbať svoje kosti.
  Čítať 20 krát Čítať ďalej...
Pokračuj v čítaní nášho blogu

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Naša firma funguje na trhu od roku 2013, je výrobcom profesionálneho športového vybavenia pre zdravotne postihnutých športovcov s hlavným zameraním na paralympijský šport BOCCIA a zároveň výhradným distribútorom výrobkov dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

Naše výrobky dodávame množstvu subjektov na Slovensku aj v zahraničí.

Kontaktujte nás

Ondrej Bašták-Ďurán
BASHTO SPORTS

Pionierov 607

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

Tel: +421 949 737 543

info@bashtosports.com

SK29 1100 0000 0029 2790 3175